Wsparcie Kierownika biura administracji

Numer referencyjny
269/2024
Data dodania
19.04.2024
Data ważności
31.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Inne
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Historia naszej firmy sięga roku 1906, kiedy to Emil Plage, znany przemysłowiec i wizjoner z Lublina, postanowił założyć pierwszą destylarnię spirytusową w swoim rodzinnym mieście. Takie były początki Polmosu Lublin, znanego dziś jako Stock Polska. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej firmy Stock Spirits Group.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul. Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • zależy nam przede wszystkim na osobie, która może pozwolić sobie na dużą elastyczność oraz dostępność, dlatego w tej roli najlepiej odnajdzie się osoba studiująca lub mająca godziny pracy, które może bez problemu dopasowywać do pojawiających się potrzeb
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie oraz chęci do nauki i zdobywania doświadczenia
Zakres zadań
  • zastępowanie kierownika podczas nieobecności/urlopu
  • proste czynności administracyjno-biurowe jak obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • zarządzanie skrzynką mailową oraz przyjmowanie połączeń
  • zamówienia artykułów biurowych
Oferowane warunki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres adriana.staniurska@stock-polska.pl lub kontaktując się pod 532431178.